Комплект ліфту Fabtech Radius Arm покращує підвіску Ram завдяки повній системі, побудованій на ексклюзивних трубчастих радіусних важелях з характерними боковими пластинами Dimple Die для підвищеної міцності та збільшення кастера. У передній підвісці штатні вигнуті пружини замінено на прямі вертикальні пружини із запатентованими похилими чашками Fabtech, що кріпляться до штатної опори пружини, що дає змогу знизити жорсткість і отримати м’якший, більш комфортний хід без втрати вантажопідйомності. Ззаду застосовано пружини з подвійною жорсткістю, які поєднують комфорт на шосе зі здатністю працювати з великим навантаженням.
*Сумісність і примітки щодо встановлення: Не підходить для моделей зі стандартною кабіною (Standard Cab). Не сумісний із бензиновими двигунами. Не сумісний із заводською пневмопідвіскою. Не підходить для моделей Power Wagon.
| Примітка | Will not fit gas motors |
| Примітка | Does not fit power wagon models |
| Примітка | Will not fit factory air suspension |
| Підмодель | 6.7L L6 Diesel |
| Висота підйому, дюйм | 5" |
| Підмодель | Mega Cab, Crew Cab |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Does not fit standard cab models |
| Вага | 273 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 17 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2019||Dodge||Ram 2500, 2020||Dodge||Ram 2500, 2021||Dodge||Ram 2500, 2021||Ram||2500, 2020||Ram||2500, 2019||Ram||2500, 2022||Dodge||Ram 2500, 2022||Ram||2500, 2023||Dodge||Ram 2500, 2023||Ram||2500, 2024||Dodge||Ram 2500, 2024||Ram||2500
|
