0 грн.
Цей ліфт-комплект 3" розроблений, щоб забезпечити збалансоване поєднання підвищеного кліренсу та комфорту їзди, дає можливість встановити 35" шини для використання як на дорозі, так і поза нею, зберігаючи стриманий, але впевнений вигляд.
* Примітки щодо встановлення та сумісності: Не можна використовувати зі штатними колесами (дисками та шинами). Не підходить для автомобілів із заводською пневмопідвіскою. Несумісний з моделями Ram 1500 Classic.
| Примітка | Will not fit factory air suspension |
| Примітка | Does not fit 2019 Ram 1500 classic models |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 45 lbs |
| Довжина коробки | 24 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 6 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2020||Dodge||Ram 1500, 2019||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2020||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2019||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500
|
