Ця система підвіски розроблена для власників RAM з 2WD, які хочуть зберегти максимально близький до штатного комфорт їзди при використанні коліс і шин збільшеного розміру. Штатні елементи підвіски переміщуються за допомогою посилених болтових кронштейнів, що забезпечує тривалу та безпроблемну експлуатацію.
*Примітки щодо сумісності: Неможливо використовувати штатні (OEM) колеса і шини. Не підходить для автомобілів зі штатною пневмопідвіскою. Потрібні неоригінальні диски 20" або більше. Несумісно з моделями Rebel. Несумісно з автомобілями, оснащеними штатними 22" дисками та опцією посилених підшипників маточин. Не підходить для моделей RAM 1500 Classic 2019 р. Несумісно з моделями з термальною задньою віссю. Несумісно з моделями з дводільним карданним валом.
| Примітка | Will not fit factory air suspension |
| Примітка | Does not fit Rebel models |
| Примітка | Must use aftermarket 20″ wheels or larger |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Тип приводу | RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 244 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2020||Dodge||Ram 1500, 2019||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2020||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2019||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500
|
