Ліфт‑комплект Fabtech для Bronco підвищує можливості підвіски завдяки помірному ліфту, покращуючи хід підвіски та забезпечуючи збалансовану їзду як на дорозі, так і на бездоріжжі. До системи входять верхні важелі підвіски Fabtech з кульовими опорами, що потребують мінімального обслуговування, та койловерні амортизатори 2.5" з виносними бачками для підвищеної ефективності та стабільності демпфування.
Підтверджено розширеною гарантією на силовий агрегат для додаткової впевненості.
*Сумісність: Підходить для Ford Bronco 2021–2026, 2‑дверний, 4WD, із заводськими амортизаторами (не Bilstein). Не сумісний із транспортними засобами із заводськими амортизаторами Bilstein. Рекомендуємо професійне встановлення та регулювання розвал‑сходження; залежно від комплектації та конфігурації авто можуть знадобитися додаткові комплектуючі або доопрацювання.
| Примітка | Fits 2-door models only |
| Висота підйому, дюйм | 4" |
| Підмодель | 2 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Примітка | NON-BILSTEIN FACTORY SHOCKS |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits vehicles equipped with Non-Bilstein shocks only |
| Вага | 132 lbs |
| Довжина коробки | 35 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco, 2026||Ford||Bronco
|
