0 грн.
Ліфт-комплект Fabtech підвищує ефективність підвіски та забезпечує помірний підйом для кращої прохідності на бездоріжжі й комфорту у щоденній їзді. Система поєднує міцні компоненти підвіски, спроєктовані для збільшеного ходу коліс і збалансованої їзди.
*Підходить лише для 4‑дверних версій. Розроблено для автомобілів із заводськими амортизаторами Bilstein.
| Примітка | Fits vehicles equipped with Bilstein shocks only |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Примітка | BILSTEIN FACTORY SHOCKS |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits 4-door models only; |
| Вага | 133 lbs |
| Довжина коробки | 35 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco, 2026||Ford||Bronco
|
