0 грн.
Розроблений для покращеної роботи підвіски та помірного підйому, цей комплект збільшує хід передньої підвіски та забезпечує збалансовану поведінку як на дорозі, так і на бездоріжжі.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Підходить для моделей Ford Bronco 4WD 2021–2026, оснащених сумісними штатними амортизаторними стійками підвищеної продуктивності. Перед замовленням підтвердьте тип амортизаторів і комплектацію автомобіля. Рекомендується професійне встановлення та регулювання розвал‑сходження.*
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Тип приводу | 4WD |
| Примітка | BILSTEIN FACTORY SHOCKS |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits vehicles equipped with Bilstein shocks only |
| Вага | 37 lbs |
| Довжина коробки | 23 in |
| Ширина коробки | 12 in |
| Висота коробки | 7 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco, 2026||Ford||Bronco
|
