0 грн.
Високоякісний ліфт-комплект Fabtech для 2‑дверного Bronco збільшує хід передньої підвіски для кращих можливостей на бездоріжжі, дає змогу встановити шини 35" і вирівнює посадку авто спереду та ззаду для більш агресивного вигляду.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: Підходить для 2‑дверних моделей Ford Bronco 4WD 2021–2026 рр. Призначений для автомобілів зі штатними амортизаторами без Bilstein. Цей комплект замінює штатні верхні важелі та розрахований на роботу з комплектними койловерами Dirt Logic 2.5; задні пружини — спеціально для 2‑дверної версії, щоб оптимізувати плавність ходу.
| Примітка | Fits 2-door models only |
| Висота підйому, дюйм | 4" |
| Підмодель | 2 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Примітка | NON-BILSTEIN FACTORY SHOCKS |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits models equipped with Non-Bilstein shocks only |
| Вага | 167 lbs |
| Довжина коробки | 36 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco, 2026||Ford||Bronco
|
