0 грн.
Цей посилений ліфт-комплект 4" створений, щоб надати пікапам Ford F-150 4WD 2021–2026 агресивної посадки, зберігаючи відмінну поведінку на дорозі. Оптимізований під установку шин 33" або 35" та забезпечує збалансовану їзду як у місті, так і поза дорогами.
* Примітки щодо сумісності та встановлення: Не можна використовувати штатні диски й шини. Тільки для кабіни SuperCrew. Лише для бензинових версій. Не підходить для моделей Raptor, Lightning, гібридів, версій із композитними задніми ресорами, а також для автомобілів із пакетом Tremor, системою Continuously Controlled Damping (CCD) або штатною системою бортового зважування Ford.
| Примітка | Fits gas models only |
| Примітка | Does not fit hybrid models |
| Примітка | Does not fit models equipped with CCD (continuously controlled damping) system |
| Підмодель | 5.0L V8 Gas, 2.7L V6 Gas, 3.5L V6 EcoBoost |
| Висота підйому, дюйм | 4" |
| Підмодель | SuperCrew |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits SuperCrew only |
| Вага | 278 lbs |
| Довжина коробки | 35 in |
| Ширина коробки | 17 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150
|
