0 грн.
Ліфт-комплект із верхніми важелями Fabtech Uniball збільшує хід передньої підвіски та забезпечує місце під шини 35", водночас вирівнює посадку авто спереду відносно заду й надає агресивнішого вигляду. Розроблений для покращення можливостей на бездоріжжі без втрати керованості та комфорту на асфальті, цей комплект замінює штатні верхні важелі та оновлює задню підвіску для збалансованої їзди.
*Підходить лише для 4-дверних моделей. Сумісний тільки з автомобілями зі штатними амортизаторами (не Bilstein).
| Примітка | Fits vehicles equipped with Non-Bilstein shocks only |
| Висота підйому, дюйм | 4" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Примітка | NON-BILSTEIN FACTORY SHOCKS |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits 4-door models only |
| Вага | 168 lbs |
| Довжина коробки | 36 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco, 2026||Ford||Bronco
|
