0 грн.
Ліфт‑комплект з верхніми важелями Fabtech Uniball збільшує хід передньої підвіски та вирівнює посадку авто спереду‑ззаду для більш агресивного вигляду, забезпечуючи місце під шини до 35 дюймів. Розроблений для кращої прохідності на бездоріжжі та комфортної поведінки на дорозі, цей комплект замінює штатні верхні важелі та оновлює задню підвіску для збалансованої роботи.
Комплект спроєктований для витривалості та використання на трейлах, зберігаючи комфортний хід для щоденної їзди. Забезпечує відчутні покращення керованості, ходу та загальних можливостей підвіски для 4‑дверного Bronco.
*Підходить лише для 4‑дверних версій. Лише для моделей зі штатними амортизаторами Bilstein.
| Примітка | Fits models equipped with Bilstein shocks only |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Примітка | BILSTEIN FACTORY SHOCKS |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits 4-door models only |
| Вага | 168 lbs |
| Довжина коробки | 36 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco, 2026||Ford||Bronco
|
