Цей комплект підвіски Fabtech збільшує хід передньої підвіски для кращої прохідності на бездоріжжі та забезпечує місце під шини 33". Набір вирівнює посадку авто спереду та ззаду для агресивного вигляду, зберігаючи комфортну їзду на дорозі.
Штатні верхні важелі замінюються на унібольні верхні важелі Fabtech, які додають ходу колесу та додатковий градус кастера, що допомагає збалансувати зусилля на кермі з великорозмірними шинами. Важелі Fabtech виготовлені з високоякісних матеріалів, мають підвищену жорсткість і міцність порівняно зі штатними.
Високоякісні унібол-підшипники FK 1" з нержавіючої сталі та PTFE-вкладишем замінюють менші штатні кульові опори, забезпечуючи збільшений хід без підклинювання. Важелі виготовлені з труби 4130 хромомолібденової сталі, 1.25" ЗД, товщина стінки .120" для зменшення деформацій і кращої інформативності керма. Термооброблений палець уніболу входить у штатний конус поворотного кулака без доопрацювань — легке повернення до стоку.
Передня підвіска налаштована під койловери Dirt Logic 2.5" для збільшеного ходу, а ззаду застосовані амортизатори Dirt Logic 2.25" для збалансованої їзди. Амортизатори Dirt Logic мають корпус із нержавіючої сталі та шток NitroSteel для підвищеної корозійної стійкості та тривалої роботи у важких умовах.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Не підходить для авто з пакетом Tremor Off‑road; не підходить для моделей із системою CCD (Continuously Controlled Damping); не підходить для авто з вбудованою системою зважування Ford; не підходить для F-150 Lightning; не підходить для авто з BlueCruise. Застосовується попередження Proposition 65 штату Каліфорнія.
| Примітка | Does not fit models equipped with CCD (continuously controlled damping) system |
| Примітка | Will not fit F150 lightning |
| Примітка | Does not fit vehicles equipped with Ford onboard scale system |
| Висота підйому, дюйм | 2" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Does not fit vehicles equipped with Tremor Off-road Package |
| Вага | 110 lbs |
| Довжина коробки | 35 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150
|
