Система підвіски IFS від Fabtech для 2021–26 Ford F150 4WD розроблена для покращення керованості на дорозі та бездоріжжі при збереженні майже штатного вигляду. Конструкція запобігає мимовільному підрулюванню на всьому ходу підвіски, покращує відгук керма та зберігає маневровість у тісних місцях.
*Примітки щодо встановлення та сумісності: Не сумісно зі штатними (OEM) комбінаціями коліс і шин; підходить лише для кабіни SuperCrew; не сумісно з моделями Raptor або Lightning, гібридними силовими установками, автомобілями з композитними задніми листовими ресорами, офроуд-пакетом Tremor, системами безперервно керованого демпфування (CCD), автомобілями з системою бортових ваг Ford або з системою BlueCruise. Перед встановленням підтвердьте комплектацію та опції автомобіля.
| Примітка | Fits gas models only |
| Примітка | Does not fit hybrid models |
| Примітка | Does not fit models equipped with CCD (continuously controlled damping) system |
| Підмодель | 5.0L V8 Gas, 2.7L V6 Gas, 3.5L V6 EcoBoost |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Підмодель | SuperCrew |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits SuperCrew only |
| Вага | 263 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150
|
