0 грн.
Цей комплект підвіски для Super Duty створений для власників, які хочуть встановити збільшені шини й додати хід підвіски для бездоріжжя. Завдяки великим аркам Super Duty та якісному підйому 2.5" ви без проблем поставите 35" шини, зберігаючи стабільну поведінку на дорозі.
Fabtech ретельно проганяє підвіску по всьому ходу та тестує її, щоб усі шарніри й вузли працювали без підклинювань. Результат — міцне, надійне рішення для ліфтування, яке підвищує прохідність на бездоріжжі та зберігає щоденну зручність у щоденній їзді.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: лише для версій без здвоєних задніх коліс (dually); не підходить для бензинових двигунів; несумісний з авто, оснащеними бортовою системою зважування Ford.
| Примітка | Will not fit gas motors |
| Примітка | Does not fit vehicles equipped with Ford onboard scale system |
| Підмодель | 6.7L V8 Diesel |
| Висота підйому, дюйм | 2.5" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Non dually models only |
| Вага | 94 lbs |
| Довжина коробки | 24 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 11 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350, 2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
| Підмодель | Single Rear Wheel |
