4" підвіска Fabtech піднімає автомобіль, дозволяючи встановлювати шини 37", при цьому зберігаються штатні важелі підвіски SVT та амортизатори Fox Shox. Система спроєктована для позашляхового використання й зберігає ходові характеристики підвіски на агресивному бездоріжжі.
У комплекті — посилені поворотні кулаки з ковкого чавуну, спеціально розраховані під шини 37", із збереженням роботи електронної системи стабілізації та контролю тяги. Штатні кулаки зі збільшеними шинами можуть спричиняти проблеми з керуванням і гальмами; кулаки Fabtech усувають ці нюанси для надійної довготривалої експлуатації.
Штатні важелі SVT переносяться за допомогою високопрофільних сталевих поперечин товщиною 1/4". Передні та задні подовжувачі амортизаторів дозволяють зберегти штатні Fox Shox. Передній диференціал переноситься для корекції кутів ШРУСів на новій висоті та захищений сталевим захистом товщиною 1/4".
*Сумісність/встановлення: Не сумісний зі штатними колесами (дисками та шинами) OEM. Потрібні диски 18" або більше.
| Примітка | Must use 18″ wheels or larger |
| Підмодель | Raptor |
| Висота підйому, дюйм | 4" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Cannot use OEM wheel and tires |
| Вага | 224 lbs |
| Довжина коробки | 34 in |
| Ширина коробки | 17 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
