Оновіть передню підвіску вашого Super Duty за допомогою конверсії під койловер, спроєктованої для встановлення Dirt Logic 4.0 Resi Coilover з виносним резервуаром. Ця конверсія дозволяє використовувати найбільший 4.0-дюймовий койловер Dirt Logic для відмінного комфорту на шосе та агресивних можливостей на бездоріжжі.
Конверсія зберігає штатний верхній стакан пружини та використовує посилені кронштейни з двобічним кріпленням (double-shear) для встановлення койловера. Проста й міцна конструкція забезпечує перевірену довговічність у важких умовах бездоріжжя та дозволяє швидке, просте встановлення.
Dirt Logic 4.0 має корпус із нержавіючої сталі для відмінної корозійної стійкості, пружину з подвійною жорсткістю (dual-rate) для прогресивної роботи підвіски та ретельно налаштовану клапанну систему для збалансованої, контрольованої їзди як асфальтом, так і пересіченою місцевістю.
*Примітка щодо сумісності/встановлення: Розроблено для 2017–2022 Ford F250/F350 Super Duty 4WD. Не сумісна з наборами вирівнювання (leveling) чи простими підвісними системами. Використовує штатний верхній стакан пружини та вимагає койловера Dirt Logic 4.0 для коректної установки.
| Кількість | Пара |
| Серія | Dirt Logic 4.0 |
| Сторона встановлення | Передня |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Will not work with leveling or basic systems |
| Вага | 153 lbs |
| Довжина коробки | 35 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350
|
| Тип регуліровки | Нерегульований |
