Ця система підвіски використовує штатні радіусні важелі разом із новими посиленими кронштейнами рами, забезпечуючи надійне рішення для ліфта. Висоту підйому забезпечують передні пружини Fabtech підвищеної ефективності та задній комплект проставочного блоку й стрем’янок. До комплекту також входять кронштейн перенесення тяги Панара, сошка керма та кронштейни опускання стабілізатора для правильної геометрії підвіски та кращої керованості.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Лише для автомобілів без здвоєних задніх коліс (SRW). Несумісна з бензиновими двигунами. Автомобілям із двочастинним карданним валом може знадобитися модифікація карданного вала або додаткові компоненти. Для авто зі штатним заднім стабілізатором знадобляться подовжені стійки стабілізатора. Рекомендується професійне встановлення для коректного регулювання розвал‑сходження та безпеки.
| Примітка | Will not fit gas motors |
| Примітка | Vehicles w/ factory rear sway bar must order extended sway bar link kit part number FTS22276 |
| Примітка | Vehicles equipped with 2 piece driveshaft require FTS419 |
| Підмодель | 6.7L V8 Diesel |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Non dually models only |
| Вага | 227 lbs |
| Довжина коробки | 37 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 12 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350
|
| Підмодель | Single Rear Wheel |
