0 грн.
Ця 6" ліфт‑система включає посилені сталеві поперечини кріплення нижніх важелів завтовшки 1/4" з інтегрованим захистом переднього диференціала для підвищення захисту та міцності передньої підвіски. Конструкція розрахована на коректну роботу з великими колесами як на дорозі, так і поза нею. Подовжені поворотні кулаки Fabtech із ковкого чавуну дають змогу використовувати диски 18", 20" або 22".
Система оснащена койловерними амортизаторами Dirt Logic: спереду — койловери Dirt Logic 2.5 Resi з пружинами холодного навивання, ззаду — амортизатори Dirt Logic 2.25 для агресивного бездоріжжя.
* Неможливо використовувати штатні диски та шини (OEM). Не підходить для моделей зі стандартною кабіною. Несумісно з моделями Raptor.
| Примітка | Does not fit standard cab models |
| Примітка | Will not fit Raptor models |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Підмодель | SuperCab, SuperCrew |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 325 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2015||Ford||F-150, 2016||Ford||F-150, 2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
