0 грн.
Ці 6-дюймові комплекти включають посилені сталеві поперечні балки кріплення нижніх важелів товщиною 1/4" з інтегрованою захисною пластиною переднього диференціала для захисту та підвищення міцності передньої підвіски. Така конструкція забезпечує коректну роботу з великими колесами як на дорозі, так і на бездоріжжі. Подовжені поворотні кулаки з ковкого чавуну дозволяють використовувати диски 18", 20" або 22". Базовий комплект містить передні проставки для використання штатних койловерів і збереження стандартної плавності ходу, а ззаду встановлюються однотрубні амортизатори.
*Несумісно з заводськими (OEM) дисками та шинами. Не підходить для версій зі стандартною (однорядною) кабіною. Не підходить для моделей Raptor.
| Примітка | Does not fit standard cab models |
| Примітка | Will not fit Raptor models |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Підмодель | SuperCab, SuperCrew |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 259 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2015||Ford||F-150, 2016||Ford||F-150, 2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
