0 грн.
6" системи підвіски Fabtech комплектуються посиленими сталевими поперечинами нижніх важелів товщиною 1/4" з інтегрованим захистом переднього диференціала для захисту та підвищення міцності передньої підвіски. Така конструкція розрахована на коректну роботу з великими шинами як на дорозі, так і на бездоріжжі.
Подовжені поворотні кулаки з ковкого чавуну дозволяють встановлювати колеса 18", 20" або 22".
Базовий комплект використовує проставки передніх койловерів, щоб зберегти штатні койловерні амортизатори та заводські характеристики ходу, а ззаду встановлюються двотрубні амортизатори Fabtech Performance.
*Штатні колеса та шини (OEM) використовувати неможливо. Не підходить для моделей з однорядною кабіною. Несумісно з моделями Raptor.
| Примітка | Does not fit standard cab models |
| Примітка | Will not fit Raptor models |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Підмодель | SuperCab, SuperCrew |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 260 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2015||Ford||F-150, 2016||Ford||F-150, 2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
