0 грн.
Ліфт-комплект Fabtech 4" має посилену конструкцію та використовує перевірені рішення з більших систем Fabtech, забезпечуючи надійний підйом при помірній висоті. Підтримує встановлення шин до 33", зберігаючи акуратний заводський вигляд завдяки штатній колії та зазорам у колісних арках.
*Несумісний зі штатними дисками та шинами. Не підходить для Standard Cab, версій Raptor або дизельних модифікацій.
| Примітка | Does not fit standard cab |
| Примітка | Will not fit diesel models |
| Примітка | Will not fit Raptor models |
|
Підмодель
Show all |
3.5L V6 Gas, 5.0L V8 Gas, 2.7L V6 Gas, 3.3L V6 Gas, 3.5L V6 EcoBoost
|
| Висота підйому, дюйм | 4" |
| Підмодель | SuperCab, SuperCrew |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 234 lbs |
| Довжина коробки | 34 in |
| Ширина коробки | 17 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2015||Ford||F-150, 2016||Ford||F-150, 2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
