0 грн.
Ліфт-комплект Fabtech 4" для Ford F-150 4WD 2015–2020 поєднує посилену конструкцію та перевірені інженерні рішення, забезпечуючи помірний ліфт із збереженням штатної керованості та геометрії підвіски. Дозволяє встановлювати 33-дюймові шини та зберігає охайний, заводський вигляд завдяки незмінній ширині колії.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Несумісний із штатними дисками та шинами (OEM); не підходить для конфігурацій Standard Cab (однорядна кабіна); не підходить для моделей Raptor; не підходить для дизельних версій. Задній підйом реалізований проставками-блоками та стрем’янками (U-bolt); спереду використовуються проставки койловерів і посилені койловерні стійки.
| Примітка | Does not fit standard cab |
| Примітка | Will not fit diesel models |
| Примітка | Will not fit Raptor models |
| Висота підйому, дюйм | 4" |
| Підмодель | SuperCab, SuperCrew |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 235 lbs |
| Довжина коробки | 34 in |
| Ширина коробки | 17 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2015||Ford||F-150, 2016||Ford||F-150, 2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
