Створений спеціально для власників Trail Boss та AT4, які хочуть додаткову висоту підвіски, щоб без підтирання вмістити повнорозмірні шини 33" на дисках 18" або 20", цей комплект ліфту Fabtech з верхніми важелями підвіски підіймає автомобіль на 1.5" без підклинювання підвіски на повному вивішуванні. Ці пікапи мають заводський ліфт 2"; з цим комплектом 1.5" авто буде за висотою як стандартна модель з ліфтом 3.5" і без проблем вміщуватиме шини висотою 33".
До комплекту входять легендарні Dirt Logic 2.5 койловери з корпусом із нержавіючої сталі. Виготовлені з якісних матеріалів, із нержавілим корпусом і штоком поршня NitroSteel, ці койловери забезпечують відмінну корозійну стійкість і дарують чудову плавність ходу як на дорозі, так і поза нею.
Трубчасті верхні важелі підвіски з посиленими кульовими опорами коригують геометрію передньої підвіски під нову висоту та забезпечують можливість правильного регулювання розвалу-сходження. Завдяки оновленій геометрії підвіски GM не потрібні кронштейни зниження диференціала — приводи (ШРУС) працюють коректно.
Задній підйом забезпечують 1" проставки та U-подібні стрем'янки; деякі власники можуть не встановлювати задні проставки, якщо хочуть вирівняти посадку автомобіля в рівень.
До комплекту також входять задні амортизатори Dirt Logic 2.25 із корпусом із нержавіючої сталі та штоком NitroSteel для максимальної стійкості до корозії та довговічності, забезпечуючи відмінне демпфування та високий комфорт ходу як на дорозі, так і на бездоріжжі.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Неможливо використовувати штатні диски та шини; не підходить для версій Standard Cab; лише для бензинових моделей; не підходить для версій з системою Adaptive Ride Control; не підходить для моделей із задніми композитними ресорами; не підходить для чотирициліндрових версій; не підходить для автомобілів, обладнаних Super Cruise.
| Примітка | Does not fit standard cab |
| Примітка | Does not fit 4 cyl. models |
| Примітка | Fits gas models only |
| Підмодель | AT4, Trail Boss |
| Підмодель | 6.2L V8 Gas, 4.3L V6 Gas, 5.3L V8 Gas |
| Висота підйому, дюйм | 1.5" |
| Підмодель | Crew Cab, Double Cab |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 125 lbs |
| Довжина коробки | 35 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2020||Chevrolet||Silverado 1500, 2020||GMC||Sierra 1500, 2021||Chevrolet||Silverado 1500, 2021||GMC||Sierra 1500, 2019||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2019||GMC||Sierra 1500 New Model, 2022||Chevrolet||Silverado 1500, 2022||GMC||Sierra 1500, 2023||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model
|
