Підвіска IFS від Fabtech для Chevy/GMC 1500 2WD забезпечує відмінну керованість на дорозі та бездоріжжі з точним рульовим керуванням і контрольованим ходом коліс. Система спроєктована, щоб мінімізувати паразитне підрулювання (bump steer) протягом усього циклу роботи підвіски, зберігати майже штатну колію для охайного вигляду та забезпечувати малий радіус розвороту (від упору до упору) для точного маневрування.
*Примітки щодо встановлення та сумісності: Підходить лише для моделей 2019–2024 Chevy Silverado 1500 та GMC Sierra 1500 2WD з подвійною кабіною (Crew Cab) і короткою вантажною платформою (Short Bed). Неможливо використовувати штатні диски та шини. Не підходить для моделей з адаптивним керуванням підвіскою, з композитними задніми ресорами, моделей 2019 Silverado LD або 2019 Sierra Limited 1500 (для цих авто див. застосування на 2018 рік), а також для автомобілів із системою Super Cruise.
| Примітка | Fits crew cab, short bed models only |
| Примітка | Does not fit models with composite rear leaf springs |
| Примітка | Will not fit models equipped with adaptive ride control |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Підмодель | Crew Cab, Double Cab |
| Тип приводу | RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 273 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2020||Chevrolet||Silverado 1500, 2020||GMC||Sierra 1500, 2021||Chevrolet||Silverado 1500, 2021||GMC||Sierra 1500, 2019||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2019||GMC||Sierra 1500 New Model, 2022||Chevrolet||Silverado 1500, 2022||GMC||Sierra 1500, 2023||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model
|
