Fabtech Базовий ліфт-комплект для Chevy/GMC 1500 2WD використовує конструкцію незалежної передньої підвіски (IFS), забезпечуючи відмінну керованість як на дорозі, так і на бездоріжжі. Комплект підтримує відсутність підрулювання на всьому ході підвіски, що зменшує втому водія та покращує загальну керованість. Майже штатна колія залишає колеса в межах колісних арок для акуратного вигляду, а геометрія поворотних кулаків забезпечує відмінний радіус розвороту від упору до упору для маневрування у тісних місцях.
*Примітки щодо сумісності/установки: Неможливо використовувати штатні диски та шини. Підходить лише для моделей Crew Cab Short Bed. Не підходить для моделей, обладнаних системою Adaptive Ride Control, або для моделей із композитними задніми ресорами. Не підходить для моделей 2019 Chevy Silverado LD чи 2019 GMC Sierra Limited 1500; для цих авто використовуйте застосування для моделі 2018 року. Не підходить для автомобілів із Super Cruise.
| Примітка | Will not fit models equipped with adaptive ride control |
| Примітка | Does not fit 2019 Chevy Silverado LD or 2019 GMC Sierra Limited 1500 models. Use 2018 model application for these vehicles |
| Підмодель | 5'8" Bed |
| Примітка | Does not fit models with composite rear leaf springs |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Підмодель | Crew Cab |
| Тип приводу | RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits crew cab, short bed models only |
| Вага | 235 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2020||Chevrolet||Silverado 1500, 2020||GMC||Sierra 1500, 2021||Chevrolet||Silverado 1500, 2021||GMC||Sierra 1500, 2019||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2019||GMC||Sierra 1500 New Model, 2022||Chevrolet||Silverado 1500, 2022||GMC||Sierra 1500, 2023||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model
|
