Базовий ліфт-комплект Fabtech використовує перевірену конструкцію підвіски IFS (незалежна передня підвіска), щоб покращити керованість на дорозі й бездоріжжі. Комплект забезпечує підйом 6" спереду та 5" ззаду, зберігаючи майже штатну ширину колії для охайного вигляду та відмінної маневровності.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Підходить лише для моделей Crew Cab з короткою вантажною платформою. Не можна використовувати зі штатними комбінаціями дисків і шин (OEM). Не підходить для моделей, оснащених системою Adaptive Ride Control, або моделей із композитними задніми листовими ресорами. Не підходить для моделей 2019 Silverado LD чи 2019 Sierra Limited 1500 (для цих авто використовуйте відповідний комплект). Не сумісний із транспортними засобами, оснащеними Super Cruise. Діє попередження Proposition 65 штату Каліфорнія.
| Примітка | Will not fit models equipped with adaptive ride control |
| Примітка | Does not fit 2019 Chevy Silverado LD or 2019 GMC Sierra Limited 1500 models. Use 2018 model application for these vehicles |
| Підмодель | 5'8" Bed |
| Примітка | Does not fit models with composite rear leaf springs |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Підмодель | Crew Cab |
| Тип приводу | RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits crew cab, short bed models only |
| Вага | 234 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2020||Chevrolet||Silverado 1500, 2020||GMC||Sierra 1500, 2021||Chevrolet||Silverado 1500, 2021||GMC||Sierra 1500, 2019||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2019||GMC||Sierra 1500 New Model, 2022||Chevrolet||Silverado 1500, 2022||GMC||Sierra 1500, 2023||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model
|
