Верхні важелі підвіски Fabtech з юніболами замінюють штатні важелі з верхніми кульовими опорами, підвищуючи міцність і довговічність передньої підвіски для агресивного позашляхового використання. Ці важкі, надійні важелі створені для роботи в жорстких умовах і мають закладений додатковий кастер, що покращує керованість на дорозі при використанні збільшених шин.
Важелі виготовлені з труб із хромомолібденової сталі 4130, 1.250" OD (31,75 мм) і товщиною стінки 0.120" (3,05 мм) та використовують 1" юніболи FK з нержавіючої сталі з тефлоновою (PTFE) вкладкою. Термооброблені пальці юніболів із нержавіючої сталі 17-4 встановлюються в штатні конуси кульової опори без доопрацювання поворотного кулака, що спрощує повернення до стоку. Нержавіючі компоненти misalignment зі сталі 17-4 забезпечують необхідний зазор для великих юніболів на всьому ході підвіски, а поліуретанові сайлентблоки з боку рами зменшують дорожній шум і збільшують ресурс.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Підходить для Toyota Tundra 2007–2021 (2WD/4WD) і Toyota Tundra TRD Pro 2016–2019 (4WD). Розроблено для роботи зі штатною та ліфтованою підвіскою. Монтаж може вимагати професійного інструменту та регулювання розвалу-сходження; перевірте сумісність із вашим автомобілем і виконайте розвал-сходження після встановлення.
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Вага | 21.5 lbs |
| Довжина коробки | 15.4 in |
| Ширина коробки | 15.4 in |
| Висота коробки | 6 in |
| Положение рычага | Верхний |
|
Сумісність
Show all |
2007||Toyota||Tundra, 2008||Toyota||Tundra, 2009||Toyota||Tundra, 2010||Toyota||Tundra, 2011||Toyota||Tundra, 2012||Toyota||Tundra, 2013||Toyota||Tundra, 2014||Toyota||Tundra, 2015||Toyota||Tundra, 2016||Toyota||Tundra, 2017||Toyota||Tundra, 2018||Toyota||Tundra, 2019||Toyota||Tundra, 2020||Toyota||Tundra, 2021||Toyota||Tundra
|
| Тип регуліровки | Нерегульований |
