0 грн.
Лінійні гвинтові пружини, спроєктовані для збільшення ходу підвіски та артикуляції порівняно зі штатними пружинами, водночас зберігають заводську вантажопідйомність як для 2‑, так і для 4‑дверних версій.
*Призначені для 2‑дверних моделей Jeep JK 4WD 2007–2018 рр. Сумісні з конфігураціями підвіски з довгими важелями (long-arm), короткими важелями (short-arm) та у спортивному виконанні; перед встановленням перевірте сумісність із вашою підвіскою та амортизаторами.
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | 2 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Вага | 52 lbs |
| Довжина коробки | 22.5 in |
| Ширина коробки | 21.6 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2007||Jeep||Wrangler JK, 2008||Jeep||Wrangler JK, 2009||Jeep||Wrangler JK, 2010||Jeep||Wrangler JK, 2011||Jeep||Wrangler JK, 2012||Jeep||Wrangler JK, 2013||Jeep||Wrangler JK, 2014||Jeep||Wrangler JK, 2015||Jeep||Wrangler JK, 2016||Jeep||Wrangler JK, 2017||Jeep||Wrangler JK, 2018||Jeep||Wrangler JK
|
