0 грн.
Ці пружини підвіски мають справжню довгохідну конструкцію з подвійною жорсткістю (Dual Rate), що забезпечує розширену артикуляцію поза дорогою та водночас плавну їзду на шосе. Перший етап забезпечує м’якший, збільшений діапазон для великого ходу; другий етап підтримує навантаження автомобіля та поглинає сильні удари на вищих швидкостях.
*Розроблені для роботи з сумісними довгохідними системами підвіски та амортизаторами, що усуває потребу у фіксаторах пружин або обмежувальних ременях ходу. Доступні для конфігурацій підвіски з довгими та короткими важелями. Перед встановленням перевірте сумісність для вашого конкретного автомобіля та конфігурації підвіски.
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Висота підйому, дюйм | 5" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Вага | 67.3 lbs |
| Довжина коробки | 43.6 in |
| Ширина коробки | 12.9 in |
| Висота коробки | 8.7 in |
|
Сумісність
Show all |
2007||Jeep||Wrangler JK, 2008||Jeep||Wrangler JK, 2009||Jeep||Wrangler JK, 2010||Jeep||Wrangler JK, 2011||Jeep||Wrangler JK, 2012||Jeep||Wrangler JK, 2013||Jeep||Wrangler JK, 2014||Jeep||Wrangler JK, 2015||Jeep||Wrangler JK, 2016||Jeep||Wrangler JK, 2017||Jeep||Wrangler JK, 2018||Jeep||Wrangler JK
|
