0 грн.
Замінні трубчасті елементи ліфт-підвіски для моделей Jeep JK, що підвищують кліренс і позашляхові можливості. Створені для довговічності та роботи в жорстких умовах.
*Сумісність: Розроблено для повнопривідних моделей Jeep JK. Рекомендується професійне встановлення. Перед монтажем перевірте сумісність із вашим авто та необхідні комплектуючі.
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Вага | 50.6 lbs |
| Довжина коробки | 36.5 in |
| Ширина коробки | 11.6 in |
| Висота коробки | 7 in |
|
Сумісність
Show all |
2007||Jeep||Wrangler JK, 2008||Jeep||Wrangler JK, 2009||Jeep||Wrangler JK, 2010||Jeep||Wrangler JK, 2011||Jeep||Wrangler JK, 2012||Jeep||Wrangler JK, 2013||Jeep||Wrangler JK, 2014||Jeep||Wrangler JK, 2015||Jeep||Wrangler JK, 2016||Jeep||Wrangler JK, 2017||Jeep||Wrangler JK
|
| Тип регуліровки | Регульовані |
