0 грн.
Регульована тяга Панара Fabtech замінює штатну нерегульовану тягу, щоб правильно розташувати і знову виставити по центру задній міст після ліфта. Посилена конструкція зменшує відхилення під навантаженням і покращує контроль моста для кращих характеристик на дорозі та бездоріжжі.
Ця регульована тяга Панара — вдале оновлення для власників Bronco, яким потрібна підвищена міцність, коректна геометрія підвіски після ліфта та краща поведінка на дорозі без втрати артикуляції на бездоріжжі.
*Призначено для 2021–2026 Ford Bronco 4WD. Тільки для використання з ліфт-системами 3" або 4". Після ліфта потрібне регулювання для центрування заднього моста. Рекомендується професійне встановлення.
| Сторона встановлення | Зад |
| Тип приводу | 4WD |
| Примітка | BILSTEIN FACTORY SHOCKS |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | For use with 3″ or 4″ lift systems only |
| Вага | 23.6 lbs |
| Довжина коробки | 38.7 in |
| Ширина коробки | 7.5 in |
| Висота коробки | 4 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco, 2026||Ford||Bronco
|
| Тип регуліровки | Регульовані |
