0 грн.
Цей посилений кронштейн тяги Панара забезпечує нову нижчу точку кріплення штатної тяги, щоб повернути задній міст у центр під автомобілем при використанні з ліфтом 3"–4". Центрування моста відновлює правильну геометрію підвіски та покращує курсову стійкість і керованість на шосе.
*Використовувати лише з ліфт-системами 3" або 4". Перевірте сумісність для 2021–2026 Ford Bronco 4WD та дотримуйтеся специфікацій виробника щодо моментів затягування під час встановлення.
| Сторона встановлення | Задня |
| Тип приводу | 4WD |
| Примітка | BILSTEIN FACTORY SHOCKS |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | For use with 3″ or 4″ lift systems only |
| Вага | 6.7 lbs |
| Довжина коробки | 15.6 in |
| Ширина коробки | 7.3 in |
| Висота коробки | 6.7 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco, 2026||Ford||Bronco
|
