0 грн.
Покращте контроль керма з великорозмірними шинами та дисками завдяки комплекту подвійних демпферів керма Fabtech Dirt Logic 2.25. Цей болтовий комплект додає демпфування штатній рульовій системі, зменшуючи тремтіння шин на дорозі та бездоріжжі.
Демпфери, встановлені на передній осі, піддаються ударам каміння та дорожнього сміття, що пошкоджує компоненти та спричиняє корозію. Dirt Logic 2.25 використовує стійкі до корозії корпуси з нержавіючої сталі та загартовані штоки поршнів, щоб витримувати жорсткі умови.
*Не підходить для автомобілів із підвіскою (ліфт) менше 4".
| Серія | Dirt Logic 2.25 |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Will not fit vehicles equipped with suspension systems less than 4″ |
| Вага | 44.8 lbs |
| Довжина коробки | 43.6 in |
| Ширина коробки | 12.9 in |
| Висота коробки | 9.1 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350, 2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
| Тип регуліровки | Нерегульований |
