0 грн.
Подвійний комплект кермових демпферів Fabtech додає додаткове демпфування штатній рульовій системі Super Duty, допомагаючи зменшити биття шин, спричинене великорозмірними шинами та колесами.
Стабілізатори мають монотрубну конструкцію, що усуває «мертві зони» в демпфуванні для більш плавної та стабільної роботи. Кожен шток поршня підданий нітрокарбюризації для підвищеної корозійної стійкості та тривалого ресурсу.
Обидва демпфери встановлюються над центральною рульовою тягою у протилежних напрямках. Таке розташування захищає їх від перешкод під час позашляхового використання та забезпечує збалансоване демпфування для кожного переднього колеса.
*Не підходить для автомобілів із ліфтом підвіски менше 4 дюймів.
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Will not fit vehicles equipped with suspension systems less than 4″ |
| Вага | 28.9 lbs |
| Довжина коробки | 51.3 in |
| Ширина коробки | 10.8 in |
| Висота коробки | 4.5 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350, 2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
| Тип регуліровки | Нерегульований |
