0 грн.
Верхні важелі підвіски Fabtech Uniball замінюють заводські верхні важелі з кульовою опорою, забезпечуючи міцнішу та довговічнішу передню підвіску для позашляхового використання й ліфтованих авто. Створені для важких умов, ці посилені важелі збільшують кут кастера для кращої керованості на дорозі з великими шинами, водночас зменшуючи прогини та знос у складних умовах.
*Примітка щодо сумісності/встановлення: Підходить для Chevy Colorado та GMC Canyon 2023–2026 рр. з підйомом підвіски 3". Після встановлення може знадобитися стандартне регулювання розвалу-сходження; конструкція передбачає використання заводського конуса поворотного кулака для можливості повернення до стоку.
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Вага | 19.4 lbs |
| Довжина коробки | 15 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 5 in |
| Положение рычага | Верхний |
|
Сумісність
Show all |
2016||Toyota||Tacoma, 2017||Toyota||Tacoma, 2018||Toyota||Tacoma, 2019||Toyota||Tacoma, 2020||Toyota||Tacoma, 2021||Toyota||Tacoma, 2015||Toyota||Tacoma, 2022||Toyota||Tacoma, 2023||Toyota||Tacoma, 2024||Toyota||Tacoma, 2025||Toyota||Tacoma, 2026||Toyota||Tacoma
|
| Тип регуліровки | Нерегульований |
