0 грн.
Комплект вирівнювання Toyota Tundra від Fabtech оснащений зварними сталевими передніми проставками, що працюють із заводськими стійками-койловерами у зборі. Проставки встановлюються болт-он без розбирання заводських койловерів для швидшого монтажу. Розміщені зверху койловерів, вони зберігають комфортну, плавну їзду, піднімаючи перед для вирівнювання пікапа та забезпечуючи зазор під шини збільшеного розміру. Конструкція проставок зберігає повний хід підвіски без заклинювання кульових опор або рульових тяг.
*Примітки щодо встановлення та сумісності: Розрахований на болт-он монтаж без розбирання заводських стійок-койловерів. На окремих моделях після встановлення автомобіль може не стати ідеально рівно. Несумісний із моделями TRD Pro.
| Примітка | Will not fit TRD Pro models |
| Висота підйому, дюйм | 1.5" |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Some models may not sit level after install |
| Вага | 5.2 lbs |
| Довжина коробки | 12.5 in |
| Ширина коробки | 8 in |
| Висота коробки | 5.6 in |
|
Сумісність
Show all |
2022||Toyota||Tundra, 2023||Toyota||Tundra, 2024||Toyota||Tundra, 2025||Toyota||Tundra
|
