0 грн.
Комплект вирівнювання Fabtech злегка піднімає передню частину авто, щоб виправити заводський нахил передка вниз, дозволяючи встановити більші шини та диски для агресивнішого вигляду й покращуючи баланс висоти кузова спереду та ззаду.
Розроблений для простої установки базовими ручними інструментами, комплект не потребує доопрацювання автомобіля і за потреби легко повертається до штатного стану. Компоненти спроєктовані для збереження правильної геометрії підвіски, щоб запобігти заклинюванню шарових опор, рульових тяг та елементів рульового керування.
*Деякі моделі можуть не вирівнятися ідеально після встановлення. Не підходить для авто, оснащених бортовою системою зважування Ford.
| Примітка | Does not fit vehicles equipped with Ford onboard scale system |
| Висота підйому, дюйм | 2" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Some models may not sit level after install |
| Вага | 7.7 lbs |
| Довжина коробки | 10.5 in |
| Ширина коробки | 10.4 in |
| Висота коробки | 4.8 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350, 2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
