Система вирівнювання Fabtech піднімає передню частину автомобіля, щоб краще відповідати висоті задньої, зменшуючи штатний нахил носом донизу. Збільшена висота дозволяє встановлювати більші шини та диски для агресивнішого вигляду. Монтаж простий і зазвичай виконується базовим ручним інструментом; втручання в конструкцію авто не потрібне, за потреби комплект можна повернути до стоку.
Підлягає заліку при переході на повний комплект підвіски Fabtech 4" або 6".
*Примітки щодо встановлення та сумісності: деякі моделі можуть не вирівнятися повністю після встановлення. Несумісний з автомобілями, обладнаними пакетом Tremor Off-road, системою безперервного керованого демпфування (CCD), бортовою системою зважування Ford, BlueCruise або версією F150 Lightning.
| Примітка | Does not fit vehicles equipped with Tremor Off-road Package |
| Примітка | Does not fit vehicles equipped with Ford onboard scale system |
| Примітка | Does not fit models equipped with CCD (continuously controlled damping) system |
| Висота підйому, дюйм | 1.5" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Some models may not sit level after install |
| Вага | 3 lbs |
| Довжина коробки | 8.6 in |
| Ширина коробки | 8.2 in |
| Висота коробки | 4.8 in |
|
Сумісність
Show all |
2015||Ford||F-150, 2016||Ford||F-150, 2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150, 2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150
|
