0 грн.
Посилений задній бампер, спроєктований для міцності, практичності та лаконічного стилю. Виготовлений із формованої сталі, має інтегровані підніжки та буксирні вушка, водночас зберігає штатний приймач фаркопа й точки підключення проводки.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: на роботу датчиків можуть впливати їхня чутливість, штатні корпуси, орієнтація та умови експлуатації; ці змінні можуть впливати на функціональність. Бампер інтегрується з наявним приймачем фаркопа та використовує штатні точки підключення проводки, однак для коректної роботи з датчиками паркування та системами контролю мертвих зон може знадобитися калібрування датчиків або професійне встановлення.
| Покриття | Satin Powder Coated |
| Примітка | Compatible with Blind Spot Monitor |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Premium |
| Висота коробки | 12 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 89 in |
| Вага | 200 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Зад |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2023||GMC||Sierra 1500, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model, 2026||GMC||Sierra 1500, 2026||Chevrolet||Silverado 1500
|
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Да |
| С защитной дугой | Нет |
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Нет |
