0 грн.
Бампери Fab Fours Vengeance Series — це преміальні, полегшені сталеві бампери, сумісні з датчиками, створені для обтічного, агресивного вигляду без втрати функціональності як для переднього, так і для заднього встановлення.
*Датчики оптимізовані для автомобілів із піднятою підвіскою; пікапи штатної висоти можуть потребувати налаштування кронштейна датчика та підвищеної обережності. Не сумісно з дизельними або AT4X моделями. Не сумісно з технологією Super Cruise.
| Примітка | Not compatible w/ Super Cruise technology |
| Покриття | Matte Powder Coated |
| Примітка | Does Not work with Diesel or AT4X Models |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Vengeance |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 84 in |
| Вага | 125 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2023||GMC||Sierra 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model, 2026||GMC||Sierra 1500
|
| С защитной дугой | Нет |
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Нет |
