$0
The Fab Fours Vengeance Series bumpers are premium, lightweight steel sensor bumpers designed to provide a sleek, aggressive appearance while maintaining functional performance for front and rear applications.
*Sensors are optimized for vehicles with suspension lifts; stock-height trucks may require tuning of the sensor mount and special care. Does not work with Diesel or AT4X models. Not compatible with Super Cruise technology.
| Note | Not compatible w/ Super Cruise technology |
| Finish | Matte Powder Coated |
| Note | Does Not work with Diesel or AT4X Models |
| Brand | Fab Fours |
| Series | Vengeance |
| Box Height | 26 in |
| Box Width | 30 in |
| Box Length | 84 in |
| Box Weight | 125 lbs |
| Color | Black |
| Installation side | Front |
| Material | Steel |
|
Fitment
Show all |
2023||GMC||Sierra 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model, 2026||GMC||Sierra 1500
|
| С защитной дугой | Нет |
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Нет |
