0 грн.
Бампер Fab Fours Vengeance поєднує малу вагу та міцну конструкцію з інтегрованими варіантами LED-освітлення і дизайном, що покращує потік повітря, для високої ефективності та низькопрофільного вигляду передньої частини.
*Сумісний із датчиками та підтримує технологію адаптивного круїз-контролю. Розроблений для щільної, компактної посадки; перед встановленням перевірте сумісність із вашою моделлю та вимоги до кріплення.
| Покриття | Satin Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Vengeance |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 30 in |
| Вага | 150 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
| С защитной дугой | Нет |
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Да |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Нет |
