0 грн.
Бампер серії Vengeance — легкий, преміальний сталевий бампер, сумісний із датчиками, спроєктований для обтічного, агресивного вигляду та покращення потоку повітря і зазору для шин. Має щільну, високу посадку і довговічне двоступеневе матове чорне порошкове покриття на епоксидному ґрунті.
*Сумісний із датчиками. Підтримує адаптивний круїз-контроль та моніторинг сліпих зон. Центральне кріплення під інтегровану 20-дюймову світлодіодну балку; бокові кріплення розраховані на LED-куби 2x3 дюйми. Світлодіодна балка та LED-куби у комплект не входять.
| Покриття | Matte Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Vengeance |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 42 in |
| Ширина коробки | 47 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 140 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
| Сумісність | 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150 |
| Совместимо с парковочными | Да |
