$0
The Vengeance Series bumper is a lightweight, premium steel sensor bumper engineered to deliver a sleek, aggressive look while improving airflow and tire clearance. It features a high-and-tight fit and a durable two-stage matte black powder coat over an epoxy primer.
*Sensor compatible. Accommodates Adaptive Cruise Control and Blind Spot Monitoring. Center mount for integrated 20-inch light bar; side mounts accept 2x3 inch LED cube lights. Light bar and pods not included.
| Finish | Matte Powder Coated |
| Brand | Fab Fours |
| Series | Vengeance |
| Submodel | Raptor |
| Box Height | 42 in |
| Box Width | 47 in |
| Box Length | 90 in |
| Box Weight | 140 lbs |
| Installation side | Front |
| Fitment | 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150 |
| Совместимо с парковочными | Да |
