0 грн.
Спроєктований для акуратного вигляду та малої ваги, цей преміальний сталевий бампер з інтеграцією датчиків покращує і зовнішність, і функціональність для передніх і задніх конфігурацій. Оснащений центральною нішою під 20-дюймову LED-балку та бічними кронштейнами для допоміжних LED-кубів, що забезпечують широке світлове покриття.
*Посадка проєктована бути високою та щільною; центральні та бічні місця попередньо підготовлені під світлову балку та допоміжні LED-куби. Зберігає штатні місця для протитуманних фар і підтримує датчики адаптивного круїз-контролю, але остаточна сумісність залежить від року випуску та моделі автомобіля — рекомендовано професійне встановлення для коректного вирівнювання датчиків і підключення проводки.
| Покриття | Matte Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Vengeance |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 42 in |
| Ширина коробки | 47 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 90 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150
|
| С защитной дугой | Нет |
| С центральной дугой | Да |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Да |
