0 грн.
Оновіть свій автомобіль із заднім бампером Fab Fours Vengeance Series — міцним, сумісним із датчиками рішенням, що поєднує надійність і стиль.
*Примітки щодо встановлення/сумісності: Сумісний лише з подвійними вихлопними системами. Зберігає штатний ресивер фаркопа та сумісний зі штатними задніми ліхтарями. Дозволяє монтаж двох 6-дюймових лайтбарів (ліхтарі не входять у комплект).
| Покриття | Matte Powder Coated |
| Примітка | Only compatible with Dual Exhaust |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Vengeance |
| Висота коробки | 12 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 89 in |
| Вага | 150 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Зад |
| Матеріал | Сталь |
| Сумісність | 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150 |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Да |
| Совместимо с парковочными | Да |
| С защитной дугой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
