$0
Upgrade your ride with the Fab Fours Vengeance Series rear sensor bumper — a durable, sensor-compatible replacement that combines strength and style.
*Installation/compatibility notes: Only compatible with dual exhaust systems. Retains OEM receiver hitch and accommodates OEM tail lights. Allows mounting of two 6-inch light bars (lights not included).
| Finish | Matte Powder Coated |
| Note | Only compatible with Dual Exhaust |
| Brand | Fab Fours |
| Series | Vengeance |
| Box Height | 12 in |
| Box Width | 30 in |
| Box Length | 89 in |
| Box Weight | 150 lbs |
| Color | Black |
| Installation side | Rear |
| Material | Steel |
| Fitment | 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150 |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Да |
| Совместимо с парковочными | Да |
| С защитной дугой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
