0 грн.
Бампер Fab FOURS Vengeance — це сталевий монолітний бампер прямого встановлення з чорним порошковим покриттям. Спроєктований із акцентом на невелику вагу та стильний, міцний дизайн, він має місця під інтегровану світлодіодну балку та подвійні бічні кронштейни під додаткове світло, виріз для покращеного охолодження інтеркулера та повний комплект кріплення.
*Конструкція прямого встановлення прив’язана до конкретних моделей авто; перед монтажем перевірте сумісність із роком випуску та моделлю вашого автомобіля. Рекомендуємо професійне встановлення, якщо для світлових аксесуарів потрібні доопрацювання або додаткова проводка.
| Покриття | Matte Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Vengeance |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 84 in |
| Вага | 125 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Нет |
| С защитной дугой | Нет |
