0 грн.
Fab Fours Vengeance — це суцільнозварний передній сталевий бампер з чорним порошковим покриттям, створений для стильного, легкого зовнішнього вигляду без втрати міцності. Оснащений інтегрованим кріпленням під 20-дюймову світлодіодну балку та боковими кронштейнами для пари квадратних прожекторів, має щільну посадку, що повторює контури автомобіля, а також нижні вирізи для покращення потоку повітря до інтеркулера.
*Конструкція прямого встановлення для сумісних моделей авто. Сумісний із датчиками; нижні вирізи допомагають підвищити подачу повітря до інтеркулера. Перед встановленням перевірте сумісність автомобіля та дотримуйтесь інструкцій з монтажу і місцевих норм.
| Покриття | Satin Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Vengeance |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 84 in |
| Вага | 125 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Сумісність | 2015||Ford||F-150, 2016||Ford||F-150, 2017||Ford||F-150 |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Нет |
| С защитной дугой | Нет |
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
