0 грн.
Fab Fours Matrix Series Bumper — суцільнозварний бампер з чорної сталі з порошковим покриттям, створений для компактного, агресивного вигляду без компромісів щодо міцності та функціональності. Поєднує низькопрофільний дизайн з інтегрованими місцями кріплення для евакуаційного обладнання та освітлення.
*Примітки щодо встановлення/сумісності: Конструкція прямого встановлення для конкретних моделей авто; перед монтажем перевірте сумісність з вашим роком випуску/моделлю. Передбачено встановлення внутрішніх лебідок і сумісних 30" світлодіодних балок; під час встановлення підтвердіть розташування датчиків і вимоги до підключення проводки.
| Покриття | Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Matrix |
| Висота коробки | 37 in |
| Ширина коробки | 42 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 360 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2019||Dodge||Ram 2500, 2020||Dodge||Ram 2500, 2019||Dodge||Ram 3500, 2020||Dodge||Ram 3500, 2021||Dodge||Ram 2500, 2021||Dodge||Ram 3500, 2021||Ram||2500, 2021||Ram||3500, 2020||Ram||2500, 2020||Ram||3500, 2019||Ram||2500, 2019||Ram||3500, 2022||Dodge||Ram 2500, 2022||Ram||2500, 2022||Dodge||Ram 3500, 2022||Ram||3500, 2023||Dodge||Ram 2500, 2023||Dodge||Ram 3500, 2023||Ram||2500, 2023||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 3500, 2024||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 2500, 2024||Ram||2500
|
| С защитной дугой | Да |
| С центральной дугой | Да |
| Крепление под лебёдку | Да |
| Совместимость с лебёдкой | Да |
| Буксировочные шаклы | Да |
