0 грн.
Vengeance Series Front Bumper поєднує агресивний міський стиль і позашляхові можливості завдяки конструкції з високим кліренсом і щільним приляганням. Посилений там, де це важливо, він готовий до нічних поїздок і перешкод на бездоріжжі, водночас зберігає охайний, завершений вигляд.
*Просте болтове встановлення на більшості моделей. Підтримує встановлення 20-дюймової центральної світлодіодної балки та до чотирьох LED-кубів 2"x3" (освітлення у комплект не входить). Перед встановленням перевірте сумісність із датчиками та відповідність конкретній моделі автомобіля.
| Покриття | Satin Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Vengeance |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 84 in |
| Вага | 150 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2026||Chevrolet||Silverado 1500
|
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Да |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Нет |
| Совместимо с парковочными | Да |
| С защитной дугой | Нет |
